Купол гербицид почвеный (Зенкор) 100 г. на 10 соток

Купол гербицид почвеный (Зенкор) 100 г. на 10 соток ##от компании## Сад та Город - ##фото## 1
250 ₴/пачка
Хит продаж
В наличии

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Новая Почта
Самовывоз
Укрпочта
Показать все 4 способа доставки

Оплата

Наложенный платеж
Оплата при самовывозе по г. Винница
Оплата курьеру по г. Винница (Наличными)
Оплата на карту «ПриватБанк»

Описание

гербіцид  Купол

  Гербіцид, що діє як через листя, так і через ґрунт. Знищує бур'яни, які вже зійшли, а також ті, що проростають. Раннє знищення бур'янів сприяє тому, що тільки культурні рослини одержують поживні речовини, воду і світло для безперешкодного розвитку. Залежно від погоди, забезпечує чистоту посівів культур аж до літа.  Для цього плівка гербіциду не повинна руйнуватися в результаті обробки ґрунту або внаслідок інтенсивних опадів безпосередньо після обприскування.

Купол — гербіцид, що діє як через листя, так і через грунт. Знищує бур'яни, яки вже зійшли, а також ті, що проростають. Раннє знищення бур'янів сприяє тому, що тільки культурні рослини одержують поживні речовини, воду і світло для безперешкодного розвитку.

       Переваги препарату:

  • це препарат з широким спектром дії (знищує широколисті та злакові бур’яни).
  • діє як через коріння, так і через листя.
  • Залежно від погодних умов, забезпечує чистоту посівів культури аж до літа.

Особливості використання препарату:  високоефективний проти дводольних бур'янів: щириці, волошки синьої, лободи білої, рутки лікарської, жабрія звичайного, ромашки, гірчаків, портулаку городнього, будяку жовтоцвітного, гірчиці польової, осоту городнього, зірочника середнього; та проти однодольних бур'янів: лисохвосту польового, вівсюга, ситіїстивної, курячого проса, селянського проса, пажитниці, мишію.Ефективність препарату зростає при підвищенні температури повітря та грунту і досягає свого оптимуму при20-25°С.

Норма витрати препарату для знищення бур'янів до сходів картоплі залежить безпосередньо від типу грунту. На легких грунтах достатньо 5,0 г на 1 сотку, на середніх до 10 г, а на важких до 15 г. Для обробки однієї сотки достатньо 4 л робочого розчину. Найкраще обробляти тоді, коли картопля ще не зійшла, а бур'яни вже на поверхні грунту. Для забезпечення чистоти посівів культури аж до літа необхідно, щоб плівка гербіциду після обприскування не була зруйнована внаслідок міжрядного обробітку грунту чи інтенсивних опадів безпосередньо після обприскування. Для захисту томатів від бур'янів при безрозсадному вирощуванні проводять обприскування посівів у фазі 2-4 листка у культури, з нормою витрати 7,0 г на 1 сотку; а при розсадному — обприскують грунт до висадки розсади 11,0-14,0 г на 1 сотку.  В теплицях та парниках Купол (Зенкор) не можна застосовувати, бо це може викликати фітотоксичність культурних рослин.

На посівах люцерни другого року препарат вноситься в період спокою до початку відростання культури. Норма внесення — 0,75-1,0 кг/га.

  1. На сої обприскування Куполом  (проводять або під час посіву, або безпосередньо післяпосіву, до появи сходів культури з нормою витрати 0,7 кг/га.

Крім вищезгаданих культур в європейських країнах широко застосовують:- на зернових колосових культурах проти широколистих бур'янів в стадії кущення, з нормою витрати 0,15 кг/га;- на кукурудзі в стадії до 6-ти листків в суміші з 2,4 D, з нормою витрати 0,15 кг/га;-

на еспарцеті, так само як і на люцерні;-

на моркві, коли корінь досягає розміру олівця, з нормою витрати 0,3-0,5 кг/га;- на горохові в стадії 1-3 листка, з нормою витрати 0,3-0,5 кг/га;-

на спаржі до появи сходів-0,7-1,0 кг.

 

Характеристики

Производитель
Рекорд агро
Страна производства
Украина
Тип
неорганические
Вид
избирательного (селективного) действия
Культура
картофель, рассадные томаты
Форма выпуска
гранулы
Упаковка
пачка
Срок применения
грунтовой
Тип воздействия
системные
Размеры упаковки
Способ упаковки
20 г, 100г